wtorek, 6 września 2011

Codziennie jeden blok c.d.

#6 - "Blazing Star"


Patchworkowych wzorów gwiazd jest sporo, Blazing Star jest zdecydowanie moją ulubienicą. Długo chodziła mi po głowie, ale bałam się tych rombów jak ognia. Jest na nią sposób i z pewnością wiele osób widzi to od razu, ale mi rozwiązanie zagadki zajęło sporo czasu, kosztowało sporo nerwów i materiałów. Patchwork to matematyka a logiczne myślenie nie przeszkadza nigdy... Cóż, ja posiadam inne zalety ;)

7 komentarzy:

jednoiglec pisze...

Przepiękne są Twoje bloki. Dodatkowo podziwiam Cię za wytrwałość!

Anna Sławińska pisze...

Bardzo jestem ciekawa końcowego efektu. Te pośrednie są kapitalne. Misterne, świetne kolorystycznie. Codziennie zaglądam do Ciebie z ciekawością, co też tam dzisiaj nowego zrobiłaś. Jutro też zajrzę :-))

JOASIA pisze...

za mną chodza kwadraty, ale ja nie mam doświadczenia żadnego w pachworku. Mam stary śpiwór i kedyś ..... jak naucze sie dobrze szyć, zrobie z niego pachworkową kołdrę :)

madziula pisze...

No to zdradź proszę co tam wymyśliłaś z tą gwiazdą nam oszczędzisz bólu głowy i zmarnowanych szmatek hihi bo rzeczywiście wzór jest bardzo fajny :)

Gazynia pisze...

Piękna ta gwiazda!

Siv pisze...

Hello! Thanks for the nice comment at my blog! I'm just happy every time someone writes a comment to me and extra fun is it when new readers write a few words.
You can translate my blog into your language if you want. Look in the margin to the right of my blog where it says "oversetter" and find your language. :o)
You create beautiful things yourself and you have a great blog! I would like to follow you. :o)

agawu pisze...

Pięknie szyjesz. Bardzo lubię patchworkowe prace. Twoje są takie radosne i kolorowe :)